Kontakt oss

Byggmesteran AS       
Russervegen 6
7652 Verdal

Tlf: 950 77 300
post@byggmesteran.no

Fakturainformasjon

Vi foretrekker EHF-faktura. Byggmesteran er registrert i ELMA med orgnr. 986 798 676.
Fakturaer kan eventuelt sendes til faktura@byggmesteran.no

 

Tilbud og salg

  Sverre Gregersen  Kalkulasjon  Tlf 488 96 364  sverre@byggmesteran.no

Sverre Gregersen
Kalkulasjon

Tlf 488 96 364
sverre@byggmesteran.no

  Hulda Berg Amlien  Teknisk tegner  Tlf 906 04 877  hulda@byggmesteran.no

Hulda Berg Amlien
Teknisk tegner

Tlf 906 04 877
hulda@byggmesteran.no

 
 

Prosjektledere og baser

  Torbjørn Leirset  Prosjektleder og partner  Tlf 994 35 800  torbjorn@byggmesteran.no

Torbjørn Leirset
Prosjektleder og partner

Tlf 994 35 800
torbjorn@byggmesteran.no

  Erik Kvelstad  Prosjektleder  Tlf 904 10 249  erik@byggmesteran.no

Erik Kvelstad
Prosjektleder

Tlf 904 10 249
erik@byggmesteran.no

  Per Ivar Lustad  Prosjektleder  Tlf 952 43 199  per.ivar@byggmesteran.no

Per Ivar Lustad
Prosjektleder

Tlf 952 43 199
per.ivar@byggmesteran.no

  Ole Daniel Kjesbu  Prosjektleder  Tlf 974 34 582  oledaniel@byggmesteran.no

Ole Daniel Kjesbu
Prosjektleder

Tlf 974 34 582
oledaniel@byggmesteran.no

  Olav Lian  Prosjektleder  Tlf 950 47 588  olav@byggmesteran.no

Olav Lian
Prosjektleder

Tlf 950 47 588
olav@byggmesteran.no

  Svein Inge Kålen  Anleggsleder  Tlf 488 96 350  svein@byggmesteran.no

Svein Inge Kålen
Anleggsleder

Tlf 488 96 350
svein@byggmesteran.no

  Ole Morten Helden  Bas  Tlf 970 06 617  ole.morten@byggmesteran.no

Ole Morten Helden
Bas

Tlf 970 06 617
ole.morten@byggmesteran.no

  Robert Sem Frisli  Bas  Tlf 970 32 290  robert@byggmesteran.no

Robert Sem Frisli
Bas

Tlf 970 32 290
robert@byggmesteran.no

  Torstein Leirvik  Bas  Tlf 900 63 682  torstein@byggmesteran.no

Torstein Leirvik
Bas

Tlf 900 63 682
torstein@byggmesteran.no

  Vegard Aas  Bas  Tlf 971 19 380  vegard@byggmesteran.no

Vegard Aas
Bas

Tlf 971 19 380
vegard@byggmesteran.no

  Per Magnar Ward  Bas  Tlf 952 43 199  per.magnar@byggmesteran.no

Per Magnar Ward
Bas

Tlf 952 43 199
per.magnar@byggmesteran.no

  Tor Åge Helden  Bas  Tlf 917 32 461  tor.aage@byggmesteran.no

Tor Åge Helden
Bas

Tlf 917 32 461
tor.aage@byggmesteran.no

 

Administrasjon og ledelse

  Lars Petter Sjøvold  Daglig leder  Tlf 928 04 907  lars.petter@byggmesteran.no

Lars Petter Sjøvold
Daglig leder

Tlf 928 04 907
lars.petter@byggmesteran.no

  Andor Jermstad  Økonomileder  Tlf 928 95 368  andor@byggmesteran.no

Andor Jermstad
Økonomileder

Tlf 928 95 368
andor@byggmesteran.no

  Hanne Grande Dahlum  Personal og lønn  Tlf 928 65 018  hanne.grande@byggmesteran.no

Hanne Grande Dahlum
Personal og lønn

Tlf 928 65 018
hanne.grande@byggmesteran.no

  Morten Øyen  HMS og logistikk  Tlf 917 73 410  morten@byggmesteran.no

Morten Øyen
HMS og logistikk

Tlf 917 73 410
morten@byggmesteran.no

  Julie Våregg  Kontor- og administrasjonslærling  Tlf 991 16 744  julie@byggmesteran.no

Julie Våregg
Kontor- og administrasjonslærling

Tlf 991 16 744
julie@byggmesteran.no

  Espen Matberg  Logistikkansvarlig  Tlf 400 73 370  espen@byggmesteran.no

Espen Matberg
Logistikkansvarlig

Tlf 400 73 370
espen@byggmesteran.no